TZMC3V9-GS08
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZMC3V9
TZMC3V9-GS08 Hakkında
TZMC3V9-GS08, Vishay tarafından üretilen 3.9V nominal değerine sahip tek yönlü zener diyotudur. 500mW güç derecelendirmesi ile gerilim regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount SOD-80 (Mini-MELF) paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışır. ±5% tolerans ile üretilen diyot, 90Ω maximum empedans değerine ve 2µA ters kaçak akımına (1V'de) sahiptir. Düşük güç voltaj referans devreleri, sinyalleme devreler ve diyot clamp uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V