TZMC27-GS18
DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZMC27
TZMC27-GS18 Hakkında
TZMC27-GS18, Vishay tarafından üretilen 27V nominal gerilimli bir Zener diyottur. 500 mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, SOD-80 (Mini-MELF) paketinde sunulmakta olup yüzey montajı uygulamaları için tasarlanmıştır. ±5% tolerans aralığında 27V Zener gerilimi sağlayan bu diyot, gerilim düzenlemesi, koruma devrelerinde ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 100 nA ters kaçak akımı ve maksimum 80 Ohm impedansi ile karakterize edilen TZMC27-GS18, -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 20 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V