TZMC12-M-08
DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZMC12
TZMC12-M-08 Hakkında
TZMC12-M-08, Vishay tarafından üretilen 12V nominal değerine sahip bir Zener diyotudur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruması gereken devre uygulamalarında kullanılır. SOD-80 (MiniMELF) yüzey montaj paketinde sunulan komponent, -65°C ile +175°C arasında çalışabilir. 20 Ohm maksimum empedansı ve ±5% toleransı ile sahip olduğu 100nA ters kaçak akımı, hassas voltaj stabilizasyon uygulamalarında, güç kaynakları, sensör devreleri ve sinyal koruması için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V