TZMB2V7-GS18
DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZMB2V7
TZMB2V7-GS18 Hakkında
TZMB2V7-GS18, Vishay tarafından üretilen 2.7V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. 500mW güç yönetimi kapasitesine ve ±2% toleransa sahip bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışmaktadır. Surface mount SOD-80 (DO-213AC, MINI-MELF) paketinde sunulan diyot, düşük ters sızıntı akımı (10µA @ 1V) ve 85 Ohm maksimum empedans değerleriyle karakterizedir. Forward voltajı 1.5V @ 200mA'dir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması, referans devreler ve sinyal sınırlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V