TZM5252B-GS18
DIODE ZENER 24V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZM5252B
TZM5252B-GS18 Hakkında
TZM5252B-GS18, Vishay tarafından üretilen 24V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. 500mW güç derecelendirilmesi ile voltaj regülasyon, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. SOD-80 (Mini-MELF) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, ±5% tolerans ve 33 Ohm maksimum impedans değeri ile kararlı performans sağlar. 100 nA geri sızıntı akımı ve 1.1V maksimum ileri gerilimi ile düşük güç uygulamalarında elektrik devrelerinde voltaj kontrolü ve aşırı gerilim koruması için idealdir. -40°C ile 175°C arasında çalışabilen sürümü endüstriyel ve ticari uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 18 V
Impedance (Max) (Zzt) 33 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V