TY080S200A6OU
Seri / Aile Numarası
TY080S200A6OU
TY080S200A6OU Hakkında
TY080S200A6OU, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. Surface mount Die paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı doğrultucu uygulamalarında kullanılır. 200V ters kırılma gerilimi ile çalışabilen komponentin ileri gerilimi 10A akım koşulunda maksimum 1.7V'dir. Fast recovery özelliği sayesinde 500ns'nin altında anahtarlama hızına sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen cihaz, yüksek frekans güç kaynakları, anahtarmalı modülatörler ve elektrik akı yönetim sistemlerinde uygulanır. 150µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 200 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Die
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Die
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A