TXS2SL-4.5V-Z
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
Seri / Aile Numarası
TXS2SL
TXS2SL-4.5V-Z Hakkında
Panasonic TXS2SL-4.5V-Z, 4.5VDC bobine sahip genel amaçlı DPDT (2 Form C) sinyal rölesidir. 1 Amper kontakt akımında anahtarlama kapasitesine sahip olup, 110VDC'ye kadar gerilim anahtarlanabilir. Surface mount gull wing terminasyonuyla PCB'lere doğrudan monte edilir. 11.1 mA bobinen akımı gerektireyen bu röle, 5 ms işletme ve serbest bırakma zamanı ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 70°C arasında çalışır. Gümüş ve altın kontakt malzemesi ile yüksek emniyetli elektrik irtibatı sağlar. Tam kaplı yapısı (sealed) ile korunmadan ve ticari sistemlerde kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 4.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 3.6 VDC
Must Release Voltage 0.45 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 110VDC - Max