TXS2SA-L-24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
Seri / Aile Numarası
TXS2SA-L
TXS2SA-L-24V Hakkında
TXS2SA-L-24V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) sinyal rölesıdır. 24VDC bobini ile çalışan bu rölesi, maksimum 1 Amper kontakt akımı için tasarlanmıştır. Latching tip tek bobinli tasarımı ile güç tüketimi düşüktür (2.1 mA). 5 ms işletme ve kapanma süreleri ile hızlı anahtarlama gerçekleştiren rölesi, gümüş ve altın kaplı kontakları sayesinde güvenilir elektrik bağlantısı sağlar. Yüzey montaj (SMD) tipi olup Gull Wing termination stilinde üretilmiştir. Tam kapsüllü yapısı ile korunmakta olan rölesi, -40°C ile 70°C arasında çalışabilir. 19.2 VDC minimum işletme gerilimiyle ve 110VDC maksimum anahtarlama gerilimiyle kontrol devreleri, ölçüm cihazları, sinyal yönlendirme ve otomasyonlu sistemlerde kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 2.1 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 19.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 110VDC - Max