TXS2-L-24V-1
RELAY GEN PURPOS DPDT 10MA 24VDC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
TXS2-L-24V-1
TXS2-L-24V-1 Hakkında
Panasonic TXS2-L-24V-1, 24VDC bobinli genel amaçlı latching sinyal rölesiyedir. DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip olup, maksimum 10mA akım anahtarlaması yapabilir. 2.1mA bobinle çalışır ve 19.2VDC minimum işletme geriliminde çalışmaya başlar. 5ms işletme ve 5ms kütleşme zamanına sahiptir. -40°C ile 70°C arasında güvenilir şekilde çalışır. Gümüş Paladyum ve Altın kontakt malzemeleri sahip tam kapalı tip ürün olarak, yüksek güvenilirlik gerektiren endüstriyel kontrol, sinyal anahtarlaması ve komütasyon uygulamalarında kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 2.1 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 10 mA
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 10VDC - Max