TXD2SS-2M-1.5V-Z
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5VDC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
TXD2SS
TXD2SS-2M-1.5V-Z Hakkında
Panasonic TXD2SS-2M-1.5V-Z, 1.5VDC bobine sahip genel amaçlı DPDT (2 Form D) sinyal rölesıdır. 1 Amper maksimum kontakt akımı ve 110VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile çalışan bu röledir. Surface Mount montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. 167 mA bobine akımı ve 4 ms işletme/bırakma süresi ile hızlı yanıt süreleri sağlar. Fully sealed koruması ile gümüş ve altın kontakt malzemeleri kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenilir şekilde çalışır ve otomotiv, endüstriyel kontrol, telekomünikasyon ve biyomedikal cihazlar gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 167 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 1.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form D)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 1.13 VDC
Must Release Voltage 0.15 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 4 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 110VDC - Max