TXD2SS-24V-X
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VDC
Seri / Aile Numarası
TXD2SS-24V
TXD2SS-24V-X Hakkında
Panasonic TXD2SS-24V-X, 24VDC coil voltajı ile çalışan genel amaçlı sinyal rölesidir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile iki bağımsız devre anahtarlaması yapabilir. Maksimum 2 Amper kontakt kapasitesine sahip olan rölede Silver (Ag) ve Gold (Au) kontakt malzemeleri kullanılmıştır. 9.6 mA bobini akımı ile düşük güç tüketimiyle tasarlanmış olan bu rölede, 4 ms işletme ve 4 ms serbest bırakma süresi bulunmaktadır. -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen, tam kapalı (sealed) tasarım ile endüstriyel ortamlar için uygundur. Surface Mount montajı ve Gull Wing termination tarzı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilebilir. 18 VDC minimum işletme voltajı, 2.4 VDC serbest bırakma voltajı ve 220VDC maksimum anahtarlama voltajı ile çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 9.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max