TXD2SA-24V-4-Z
RELAY GEN PURPOS DPDT 10MA 24VDC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
TXD2SA
TXD2SA-24V-4-Z Hakkında
TXD2SA-24V-4-Z, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) sinyal rölesdir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 10mA kontakt akım kapasitesi ve 4ms işletme/serbest bırakma süresi bulunmaktadır. Non-latching coil tipinde tasarlanmış olan rölede gümüş paladyum ve altın kontakt malzemeleri kullanılmıştır. Surface mount konfigürasyonu ve gull wing termination stiline sahip olan TXD2SA-24V-4-Z, tam sealed (kapalı) tasarımı ile çevre koşullarından korunmaktadır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 10VDC maksimum switching voltajında kullanılabilir. Otomasyon, kontrol sistemleri ve sinyal yönlendirme uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 12.9 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 10 mA
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 4 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 10VDC - Max