TXD2SA-12V-3-X
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
Seri / Aile Numarası
TXD2SA-12V-3
TXD2SA-12V-3-X Hakkında
Panasonic TXD2SA-12V-3-X, genel amaçlı DPDT (2 Form C) sinyal rölesüdür. 12VDC coil voltajında çalışan bu rölede, 23.3 mA düşük coil akımı ve 4 ms işletme süresi özellikleri bulunmaktadır. Maksimum 2A kontakt akımı ile 220VDC'ye kadar anahtarlaması yapılabilir. Gull Wing termination style ile yüzey montajı uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu rölé, tam sealed (kapalı) tasarımı sayesinde endüstriyel ortamlarda güvenli çalışma sağlar. Otomotiv, kontrol sistemleri ve otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 23.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max