TXD2-L-12V-6
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
Seri / Aile Numarası
TXD2-L-12V
TXD2-L-12V-6 Hakkında
Panasonic TXD2-L-12V-6, 12VDC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı DPDT (2 Form C) sinyal rölesinin tasarlandığı kontrol ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 2 Amper kontakt kapasitesi ve latching single coil tasarımı ile dönem kontrol sistemlerinde, otomasyonda ve sınai uygulamalarda yer almıştır. 19.2 mA coil akımı ile düşük güç tüketimi sağlayan relé, 4 ms işletme ve serbest bırakma zamanı ile hızlı anahtarlama performansı sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma alanı geniş sıcaklık değişkenliğine sahip ortamlara uyum sağlar. PC pin terminasyon stilleri ile through-hole montajı destekler. 220VDC maksimum anahtarlama gerilimi kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 19.2 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max