TX2SS-L2-12V
RELAY TELECOM DPDT 2A 12VDC
Seri / Aile Numarası
TX2SS-L2-12V
TX2SS-L2-12V Hakkında
TX2SS-L2-12V, Panasonic tarafından üretilen dual coil latching sinyal rölesiydir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile 2 amper'e kadar akım anahtarlama kapasitesine sahiptir. 12VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölede, 16.7 mA coil akımı gereklidir. Surface mount montaj tipi ile SMD uygulamalarına entegre edilebilir. Minimum 9VDC gerilimde tetiklenebilen röle, 4 ms'lik işletme ve çıkış zamanlarına sahiptir. Gül kanat (Gull Wing) terminasyon stiliyle ve tam sellenmiş koruma sınıfında tasarlanmıştır. Gümüş ve altın kontakt malzemeleri ile 220VDC'ye kadar anahtarlama gerilimini destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu telecom röleleri, otomasyon, sinyal kontrol ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max