TX2SL-48V
RELAY TELECOM DPDT 2A 48VDC
Seri / Aile Numarası
TX2SL
TX2SL-48V Hakkında
TX2SL-48V, Panasonic tarafından üretilen 48VDC coil voltajına sahip DPDT (2 Form C) sinyal rölesidir. 2 Amper maksimum kontakt akımı ile tasarlanmıştır ve telekomünikasyon sistemlerinde, sinyal anahtarlaması, sistem kontrol devrelerinde ve low-voltage switching uygulamalarında kullanılır. Non-latching coil tipi ile 5.6 mA coil akımında çalışan bu röle, 4 ms işletme ve serbest bırakma süresine sahiptir. Tam kaplı (Sealed) yapısı ile çevresel koruuma sağlar. Surface Mount Gull Wing terminasyon ile PCB montajına uyygundur. -40°C ile 70°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Maksimum 220VDC switching voltajı kapasitesiyle çeşitli DC devre uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 5.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max