TX2SA-L-1.5V
RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5VDC
Seri / Aile Numarası
TX2SA-L
TX2SA-L-1.5V Hakkında
Panasonic TX2SA-L-1.5V, 1.5VDC coil gerilimi ile çalışan DPDT (2 Form C) yapılandırmasında sinyal rölesidir. 2 Amper maksimum kontakt akımı ile tasarlanan bu rölede, gümüş ve altın kaplı kontaklar bulunmaktadır. Latching, single coil yapısında olup 66.7 mA coil akımı ile çalıştırılır. 4 ms işletme ve 4 ms release sürelerine sahiptir. Surface mount terminasyon (Gull Wing) ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. Tam kapalı (sealed) tasarımı ile çevre koşullarından korunur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 220VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile çok çeşitli telekomünikasyon ve sinyal kontrol uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 1.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 1.13 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type Telecom
Release Time 4 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max