TX2-L-24V-1
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
Seri / Aile Numarası
TX2-L-24V-1
TX2-L-24V-1 Hakkında
TX2-L-24V-1, Panasonic tarafından üretilen 24VDC coil voltajına sahip telecom sinyal rölesdir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonuna ve 1 Amper kontakt derecelendirilmesine sahiptir. Latching single coil tasarımı ile çalışan rölede 4.2 mA coil akımı gereklidir. 4 ms işletim ve serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama sağlar. Fully sealed koruma derecesi sayesinde ortam koşullarından etkilenmez. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 18 VDC must operate voltajı ile ve 220VDC maksimum anahtar voltajı ile belirlenen çalışma aralığındadır. Through hole monte tipi ve PC pin terminasyon stili ile PCB tasarımlarına uyarlanmıştır. Telecom uygulamaları, sinyal kontrolü ve anahtarlama devreleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 4.2 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max