TX2-1.5V-TH
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
TX2-1.5V-TH
TX2-1.5V-TH Hakkında
Panasonic TX2-1.5V-TH, genel amaçlı bir DPDT (2 Form C) sinyal rölesidir. 1.5VDC coil gerilimi ile çalışan bu röle, 2A kontakt akım kapasitesine sahiptir. Non-latching coil yapısı sayesinde, güç kesildiğinde röle otomatik olarak serbest bırakılır. 4ms işletme ve serbest bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama performansı sağlar. Silver ve Gold temas malzemeleri, 250VAC ve 220VDC'ye kadar anahtarlama gerilimini destekler. -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunan, fully sealed tasarımı endüstriyel ve ticari uygulamalarda kontrolu, sinyal iletimini ve anahtarlamayı sağlamak için kullanılır. PC pin terminasyon stilinde through-hole montajına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 93.8 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 1.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 1.13 VDC
Must Release Voltage 0.15 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 4 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max