TVX2W4R7MCD
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2W4R7MCD
TVX2W4R7MCD Hakkında
Nichicon TVX2W4R7MCD, 4.7 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can kasa tipi ile yapılan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 80 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole montajı destekleyen bu kondansatör, endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V