TVX2W2R2MCD
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2W2R2MCD
TVX2W2R2MCD Hakkında
Nichicon TVX2W2R2MCD, 2.2µF kapasitanslı, 450V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garanti etmektedir. 120 Hz'de 31 mA ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V