TVX2V4R7MCD1LT
CAP ALUM 4.7UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2V4R7MCD1LT
TVX2V4R7MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX2V4R7MCD1LT, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime sahip bu axial kutulu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 10 kHz'de 73.6 mA ve 120 Hz'de 46 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı destekler ve genel endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V