TVX2V330MCD
CAP ALUM 33UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2V330MCD
TVX2V330MCD Hakkında
Nichicon TVX2V330MCD, 33 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 304 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple current kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında etkin bir seçenektir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, through-hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 304 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V