TVX2V100MCD1LZ
CAP ALUM 10UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2V100MCD1LZ
TVX2V100MCD1LZ Hakkında
Nichicon TVX2V100MCD1LZ, 10 µF kapasitanslı polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial/Can paket tipinde through-hole montajı destekler. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Low frequency'de 85 mA ripple current (120 Hz), high frequency'de 136 mA ripple current (10 kHz) kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, analog devreler ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V