TVX2V010MAD1LS
CAP ALUM 1UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2V010MAD1LS
TVX2V010MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX2V010MAD1LS, 1 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 19.2 mA ve 120 Hz'de 12 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V