TVX2G4R7MCD1LW
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2G4R7MCD1LW
TVX2G4R7MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX2G4R7MCD1LW, 4.7 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can kasa tipinde through hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 73.6 mA ve 120 Hz'de 46 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi alanlarda kullanılır. Ürün şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V