TVX2G4R7MCD1LT
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2G4R7MCD1LT
TVX2G4R7MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX2G4R7MCD1LT, 4.7 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V ile değerlendirilmiş bu bileşen, axial montaj tipinde through hole konfigürasyonunda kullanılan, polarize bir kondansatördür. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 10 kHz'de 73.6 mA ve 120 Hz'de 46 mA ripple akım değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Bileşen Obsolete (üretimi sonlandırılmış) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V