TVX2G220MCD1LZ
CAP ALUM 22UF 20% 400V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX2G220MCD1LZ
TVX2G220MCD1LZ Hakkında
Nichicon TVX2G220MCD1LZ, 22 µF kapasitanslı, 400V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile doğrudan PCB'ye takılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Axial can paket formatında sunulan ürün, obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V