TVX2G100MCD1LZ
CAP ALUM 10UF 20% 400V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2G100MCD1LZ
TVX2G100MCD1LZ Hakkında
Nichicon TVX2G100MCD1LZ, 10 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can paketinde sunulan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleri vardır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponent, 10 kHz'de 136 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme ile sabitlenir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V