TVX2G100MCD
CAP ALUM 10UF 20% 400V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2G100MCD
TVX2G100MCD Hakkında
Nichicon TVX2G100MCD, 10 µF kapasitanslı, 400V rated voltajında çalışan axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. 10 kHz'de 136 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple current kapasitesiyle general purpose uygulamalarda kullanıma uygundur. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V