TVX2F4R7MAD1LV
CAP ALUM 4.7UF 20% 315V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2F4R7MAD1LV
TVX2F4R7MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX2F4R7MAD1LV, 4.7 µF kapasitanslı, 315V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 72 mA, 120 Hz'de 45 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışır, 85°C'de 2000 saat ömür elde eder. Axial, can paket tipi ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V