TVX2F470MCD
CAP ALUM 47UF 20% 315V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX2F470MCD
TVX2F470MCD Hakkında
Nichicon TVX2F470MCD, 47 µF kapasitanslı, 315 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketinde gelen bu through-hole bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında istikrarlı performans gösterir. 10 kHz'de 416 mA, 120 Hz'de ise 260 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devreleri için uygundur. Bileşen şu anda üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 416 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V