TVX2F3R3MAD
CAP ALUM 3.3UF 20% 315V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2F3R3MAD
TVX2F3R3MAD Hakkında
Nichicon TVX2F3R3MAD, 3.3 µF kapasitanslı 315V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yoluyla takılır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz frekansında 51.2 mA, 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında tercih edilir. Ürün hali hazırda üretimi durdurulmuş olup, yerini yeni modellerine bırakmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 51.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V