TVX2F220MCD
CAP ALUM 22UF 20% 315V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2F220MCD
TVX2F220MCD Hakkında
Nichicon TVX2F220MCD, 22 µF kapasitanslı axial yerleşimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde uygulanabilir. ±20% toleranslı olup through-hole montajı destekler. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (kullanımdan kaldırılmış) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V