TVX2F010MAD1LV
CAP ALUM 1UF 20% 315V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2F010MAD1LV
TVX2F010MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX2F010MAD1LV, 1 µF kapasitanslı 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial bağlantı tipine sahip bu through-hole monte edilebilen bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 22.4 mA ve 120 Hz'de 14 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile devreye entegre edilmesi gerekmektedir. Part status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V