TVX2E4R7MAD1LY
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2E4R7MAD1LY
TVX2E4R7MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX2E4R7MAD1LY, 4.7 µF kapasitans değerine sahip axial monteajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanan bu polar kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. ±20% tolerans değerine ve 2000 saat ömür garantisine (@85°C) sahiptir. Ripple current özelliği 10 kHz'de 72 mA ve 120 Hz'de 45 mA olup, genel amaçlı uygulamalarda filtre, güç kaynağı devre tasarımlarında ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V