TVX2E4R7MAD1LV
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2E4R7MAD1LV
TVX2E4R7MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX2E4R7MAD1LV, 4.7 µF kapasitanslı 250V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan yerleştirilmesi için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sağlar. Genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve AC ayrıştırma işlevlerinde kullanılır. 10 kHz'de 72 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V