TVX2E2R2MAD1LS
CAP ALUM 2.2UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2E2R2MAD1LS
TVX2E2R2MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX2E2R2MAD1LS, 2.2 µF kapasiteli 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial Through Hole montaj türü ile PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 43.2 mA, 120 Hz'de 27 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V