TVX2E220MCD1LW
CAP ALUM 22UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2E220MCD1LW
TVX2E220MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX2E220MCD1LW, 22 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole konfigürasyonunda tasarlanmış olan bu komponen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de bulunmaktadır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 10 kHz'de 224 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutbu uyulması gerekir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V