TVX2E220MCD1LT
CAP ALUM 22UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2E220MCD1LT
TVX2E220MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX2E220MCD1LT, 22 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltage'a sahip axial montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saat ömür garanti eden bu kondansatör, 10 kHz'de 224 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine doğrudan lehimlenerek monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V