TVX2E100MCD1LW
CAP ALUM 10UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2E100MCD1LW
TVX2E100MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX2E100MCD1LW, 10 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. High frequency'de 112 mA @ 10 kHz, low frequency'de 70 mA @ 120 Hz ripple current özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yer alabilir. Through-hole montaj tipi PCB'ye dikey olarak monte edilmesine uygundur. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V