TVX2E010MAD
CAP ALUM 1UF 20% 250V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX2E010MAD
TVX2E010MAD Hakkında
Nichicon TVX2E010MAD, 1 µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 14 mA ve 10 kHz'de 22.4 mA ripple akımı kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Düşük frekans güç uygulamaları, filtre devreleri ve AC devre uygulamalarında tercih edilir. Bileşen artık kullanılmayan (Obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 22.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V