TVX2D470MCD1LW
CAP ALUM 47UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2D470MCD1LW
TVX2D470MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX2D470MCD1LW, 47 µF kapasitanslı 200V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan takılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 368 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri ile amplifikatör uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V