TVX2D3R3MAD1LS
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2D3R3MAD1LS
TVX2D3R3MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX2D3R3MAD1LS, 3.3 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, güç dönüştürücüleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garanti etmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 52.8 mA ve 120 Hz'de 33 mA ripple current değerlerine sahiptir. Through hole montaj tipine uygun olup, yüksek gerilim uygulamalarında filtreleme ve destek kapasitesi görevlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V