TVX2D330MCD1LW
CAP ALUM 33UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2D330MCD1LW
TVX2D330MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX2D330MCD1LW, 33 µF kapasitanslı, 200V rated voltajında axial konfigürasyonda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüyle PCB'lere entegre edilmek üzere tasarlanmış bu bileşen, geniş işletme sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) stabil performans sunar. 2000 saatlik ömrü 85°C'de karakterize edilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve 272 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesi sayesinde çeşitli analog ve dijital elektronik tasarımlarında yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V