TVX2D2R2MAD
CAP ALUM 2.2UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2D2R2MAD
TVX2D2R2MAD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TVX2D2R2MAD, 2.2 µF kapasitansa ve 200V rated voltage'a sahip bir axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır. 10 kHz'de 36.8 mA ve 120 Hz'de 23 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bileşen şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 36.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V