TVX2D220MCD1LT
CAP ALUM 22UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2D220MCD
TVX2D220MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX2D220MCD1LT, 22 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunar. High frequency'de 224 mA, low frequency'de 140 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve analog devreler gibi uygulamalarda filtering ve energy storage görevini gerçekleştirir. Through hole montajı ile konvansiyonel PCB'lere uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V