TVX2D010MAD1LV
CAP ALUM 1UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2D010MAD1LV
TVX2D010MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX2D010MAD1LV, 1 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V voltaj derecelendirilmiş bu kondansatör, axial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında tasarlanmıştır. İşletme sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 20.8 mA ve 120 Hz'de 13 mA ripple akım kapasitesine dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve EMI bastırma devrelerinde kullanılabilir. Bileşenin durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V