TVX2C4R7MAD
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C4R7MAD
TVX2C4R7MAD Hakkında
Nichicon TVX2C4R7MAD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Axial konfigürasyonda tasarlanmış olup through-hole montajı desteklemektedir. ±20% tolerans ile ürün, -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz yüksek frekans ripple current kapasitesi 62.4 mA, 120 Hz düşük frekans ripple current kapasitesi 39 mA olarak belirtilmiştir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür spesifikasyonuna sahiptir. Bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 62.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V