TVX2C471MDD
CAP ALUM 470UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C471MDD
TVX2C471MDD Hakkında
Nichicon TVX2C471MDD, 470 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ve Can paketlemesi ile sağlanan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile enerji depolama, güç kaynakları, ses frekansı filtreleme ve genel sinyal işleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. Through Hole montaj özelliği sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V